O mně

Poskytuji poradenství a tréninkové plány na míru na téma sport, optimalizaci tělesných hodnot, redukce hmotnosti a obnova kondice po úrazech a operacích. Zaměřuji se na zdravý a přirozený životní styl, pořádám workshopy na téma zdravé potraviny, stravování, superpotraviny, stravou proti nemocem a stravování při nepravidelném životním stylu. Svým klientům nabídnu možnost začít žít zdravě, cítit se lépe a být psychicky odolnější. Beru v potaz vždy individualitu každého jedince, momentální kondici a tělesné parametry, poradenství je zaměřeno na Vaše potřeby, na Vaše  silné stránky a i ty slabší.

Proč LPTOGGLE? Co Vám mohu nabídnout?

Pavlína – Togglefotka-cv

Toggle pochází z angličtiny a je to název pro přepínač akordů na kytaře. Víte jak si kytaristi posunou toggle o pár pozic dále a rázem zní celá skladba jinak?

Takhle podobně to funguje i v lidském těle a s psychikou. Dám Vám podnět, inspiraci a motivaci, jak zlepšit kondici, vzhled, zdraví, jak se cítit lépe, jak se zlepšit ve vnímání sebe samých a tím se lépe poznat. Doprovodím Vás na cestě ke zdravému životnímu stylu, ukážu možnosti, společně absolvujeme první tréninky a budu Vám oporou v prvních krůčcích ke zdravému já. A za pár týdnů společného tréninku se tkzv.“přepnete“ do jiného , zdravějšího a pro Vaše tělo i mysl přirozenějšího režimu. Pozitivní výsledky a následné komplimenty si potom vychutnáte už sami.

p-2

Už v prvních 5 lekcích se dle Vaší kondice a znalostí naučíte trénovat sami a vyvarovat se největších chyb. Budeme společně cvičit, chodit, zlepšovat se, budu Vám oporou a naučím Vás poznat lépe, jak funguje Vaše tělo a na co se zaměřit. Pokud se Vám následovně podaří pravidelně trénovat a hlavně u toho vydržet, budete překvapeni, jak tvárné je Vaše tělo a jak odolná bude Vaše psychika už za půl roku pravidelného sportování.

2016-10-24-13-55-58

Krátce ke mne:

Jsem Češka (s německými kořeny), do svých 19 let jsem žila v ČR. Absolvovala jsem sportovní základní školu v Havířově a potom obchodní akademii v Ostravě. Po ukončení střední školy jsem odešla do Rakouska, kde jsem 3 roky pracovala v lyžařském středisku Bad Gastein jako instruktorka lyžování a výpomoc na horské chatě. Certifikát lektora lyžování jsem absolvovala v Tirolsku a vyučovala mimo jiné v lyžařské škole v Kirchberg i.Tirol u Kitzbühlu. Jako dítě jsem lyžovala závodně za Slavii Havířov. Z Rakouska vedla má cesta do Švýcarska a Německa, v bavorském Mnichově jsem potom žila a pracovala 17 let. Po celou dobu jsem se pohybovala ve sportu a službách. Za zmínku možná stojí 15 let práce pro renomovaný sportovní obchodní dům Sporthaus Schuster, vedení Reebok shopu, vedení Schöffel obchodu a dlouholetý sponzoring od firem Dynastar, Rossignoll, Marker. Byla jsem u toho, když se vytvářely první dámské carvingové lyže, spoluvytvářela jsem mnoho kolekcí sportovních firem a testovala sportovní kolekce zaměřené na lyžování, horolezectví, turistiku a ski alpy. Jsem za tuto zkušenost nesmírně vděčná.

20150325_114352

Jsem certifikovaná trenérka fitness, rehabilitace a dietologie. Mám oprávnění vyučovat také sportovní horolezectví, pracovala – tedy lezla jsem i s dětmi (věk od 2,5 let), nebo hendikepovanými klienty. Instruktorku fitness jsem absolvovala na institutu BSA v Mnichově. Certifikát instruktorky horolezectví jsem si udělala v IG Klettern Heavens GAte, Mnichov. Učila jsem ve Fit for Fun a Fitness Company v Mnichově.

20161023_123623

Další součástí mého života jsou ski alpy. S tímto sportem jsem začala před 20 lety a momentálně „jedu“ už svou 4 výbavu. Absolvovala jsem celkem asi 400 skialpových tůr v Alpách, některé i několika denní. Ráda jezdím v terénu, nejlépe se cítím při sjezdu v hlubokém sněhu, někde daleko od civilizace. Miluju turistiku, k mým top výkonům patří asi přechod nejvyššího vrcholu Evropy Mont Blanc a výstup na Coto Paxi v Equádoru.

Co mne ještě baví? Co mám ráda?

Zajímám se o zdravé potraviny, baví mě pořádat kreativní workshopy o vaření. Peču domácí müsli, vůbec jsem milovnice zdravého a dobrého jídla. Sleduji filmy, hlavně festivalové. Mám ráda humor, ráda se směju a bavím.

Chci pomáhat lidem, aby se dokázali lépe poznat a zlepšit kvalitu svého života tím, že se budou o sebe lépe starat a zdravě žít. Zdravý životní styl přináší do života novou kvalitu, zlepšení sebevědomí a partnerských vztahů.