Německý jazyk – výuka

Soukromé lekce NJ

u Vás doma, v práci, v parku, nebo kavárně

Cena: viz.ceník

Dle Vašich časových možností a domluvy sestavíme společně plán výuky, cíl a lekce přizpůsobím Vašim potřebám. Připravím na pracovní pohovor, zkoušky, nebo pobyt v německy hovořících zemích. Témata konverzace a tempo učení si určíte sami. Soukromé lekce jsou vhodné pro všechny, kterým vyhovuje individuální přístup, nemají možnost docházet pravidelně do jazykové školy a chtějí mít maximum užitku z probírané látky. Cena za hodinu je navíc výhodnější než když si objednáte kurz u jazykové školy. Učím úroveň A1 – C2. Němčina je pro mne druhý mateřský jazyk, ráda Vás zbavím nejistoty z vyjadřování, rozmluvím a přizpůsobím se Vašim potřebám.

 

Lekce NJ v jazykové škole

Nabízím možnost výuky němčiny od úrovní A1 – C2. Učím pro JŠ a nabízím i soukromou výuku. Pro možnost výuky přes jazykovou školu kontaktujte prosím buď JŠ Jipka, kde učím, jak skupinové, tak i individuální a firemní kurzy, nebo JŠ Edua, kde učím individuální kurzy. Ceny a bližší informace naleznete na webových stránkách jednotlivých JŠ.

JIPKA: http://www.jipka.cz/kontakt

EDUA: http://www.caledonianschool.cz/kontakt/

Novinka a možnost lekcí NJ za 80 Kč za 90 minutovou lekci:

od 15.1.2018 máte možnost každé pondělí od 17:30 – 19 hod. navštěvovat veřejný kurz NJ pro začátečníky v RC Čimice. Tento kurz je vhodný pro úroveň A1 – A2, pro všechny z Vás, kteří si chtějí osvěžit tento jazyk i ty, kteří s NJ teprve začínají.

V malé skupině (2-6 osob) procvičujeme slovní zásobu, základy německé gramatiky a konverzaci. Vstoupit do kurzu můžete kdykoliv, poplatek je 80,-Kč za jednu 90 minutovou lekci, více informací a přihlášení na:

http://www.osmickaprorodinu.cz/udalost/nemcina-interaktivni-kurz-2018-02-19/