Ceník

Pavlína – personal trainer, coach, organizer of workshops and events, german teacher

Ceník výuka německého jazyka, příprava na pracovní pohovor, přednášku, zkoušky v němčině:

60 min. od 450,-CZK –  výuka po Praze, buď u Vás doma, či v kanceláři, nebo u mne, nebo dle domluvy v parku, či kavárně. Možná i výuka přes skype. Lekci připravím dle přání, přijedu, vysvětlím, procvičíme, výukové materiály jsou pro Vás vždy k dispozici, pravidelné posílání odkazu na aplikaci na procvičování slovíček je samozřejmostí.

Pozor: na běžné jazykové škole po Praze zaplatíte jako student za soukromou lekci NJ trvající 60 min. cca.650 – 800 Kč – a vždy platíte hlavně jazykovou školu, ne lektora –  lektor z toho dostává kolem 250 – 300 Kč. K tomu přičtěte náklady na dopravu, časovou náročnost dopravení se na místo, přípravu učiva a cvičení, přípravu video témat a her a rázem jste u finančního ohodnocení cca. 50 -100 Kč za hodinu – když se na to takto podíváte, není lepší investovat méně peněz do lepší kvality – to jest privátní lekce u soukromého lektora? Lektor bude motivovaný, Vy spokojenější, obě strany budou mít radost z této formy spolupráce a věřte, že je to mnohem účinnější než kterákoliv metoda na JŠ. A zaplatíte méně, a peníze jdou přímo lektorovi. Soukromé lekce jsou možné od 450 Kč za 60 min.

Ceník – výživové poradenství, optimalizace tělesných hodnot, asistovaný nákup, úprava jídelníčku

45 min. od 500 CZK

60 min. od 750 CZK

Ceník workshopy na téma výživa, potraviny, superfood, vaření, ochutnávky:

45 min. 500 – 750 CZK

60 min. od 750 – 1000 CZK

Ceník workshopy na téma výživa, potraviny, superfood, vaření, ochutnávky:

45 min. 500 CZK

60 min. 750 CZK

Upozornění pro pořadatele akcí : nejsem charitativní organizace, prosím zájemce ať o catering, granolu, nebo výuku, či e shopy o pochopení, že za své služby požaduji vždy finanční ohodnocení. Prosím neobracejte se na mne s požadavky o jakékoliv bezplatné organizování čehokoliv související s mou činností. Suroviny, náklady za balení, obrovská časová náročnost přípravy, můj kuchařský um a talent učit a inspirovat ostatní není a nebude zdarma, ale je za velice férovou cenu. Motto: Co nic nestojí, nemá také hodnotu. A nezapomeňte, že ani já nemám sponzora.

Catering pro 10 osob:

Dle náročnosti přípravy a ceně surovin – od 100 Kč na osobu.

Ceník osobní trénink, sportovní lekce:

60 min. 500,-CZK

90 min. 750,-CZK

Skype lekce

60 min. 450,-CZK